VEPRIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS PASIEKIMAI

2018-2019 m. m.

Vardas, pavardė

Klasė

Konkursas

Užimta vieta

Mokytojas

Tarptautiniai konkursai

Saulė Vitkauskaitė

Olympis 2019

I laipsnio diplomas

Birutė Karietienė

Kamilė Pauplytė

5

Olympis 2019

I laipsnio diplomas

Galina Razumienė

Abigailė Kulakauskaitė

5

Olympis 2019

I laipsnio diplomas

Galina Razumienė

Domantas Toleikis

7

Olympis 2019

IIlaipsnio diplomas

Galina Razumienė

Kamilė Pauplytė

5

Olympis 2018

I laipsnio diplomas

Galina Razumienė

Domantas Toleikis

7

Kengūra 2019

9 vieta Ukmergės rajono savivaldybėje

Galina Razumienė

Justina Kardauskaitė

6

Kengūra 2019

7 vieta Ukmergės rajono savivaldybėje

Galina Razumienė

Rėjus Ginatas

7

Kengūra 2019

6 vieta Ukmergės rajono savivaldybėje

Galina Razumienė

Rajoniniai konkursai

Abigailė Kulakauskaitė

5

Lietuvių kalbos raštingumo konkursas

III vieta

Aldona Medonienė

Saulė Vitkauskaitė

8

Lietuvių kalbos raštingumo konkursas

II vieta

Birutė Karietienė

Akvilė Aukštakojytė

4

Rajoninio vaikų ir moksleivių piešinių priešgaisrinės ir civilinės saugos tema konkursas

laureatė

Zita Bausienė

Respublikiniai konkursai

Saulė Vitkauskaitė

8

Istorijos žinovo konkursas

Laimėtoja

Vitas Medonas

Adas Aleksandravičius

2

Pasaulio pažinimo olimpiada

I vieta

Zita Bausienė

Marija Vladimirova

2

Pasaulio pažinimo olimpiada

II vieta

Zita Bausienė

Skaistė Auškalnytė

2

Pasaulio pažinimo olimpiada

III vieta

Zita Bausienė

Viltė Petrauskaitė

2

Pasaulio pažinimo olimpiada

III vieta

Zita Bausienė

Emilija Kardauskaitė

4

Pasaulio pažinimo olimpiada

I vieta

Zita Bausienė

Skaistė Smailytė

4

Pasaulio pažinimo olimpiada

II vieta

Zita Bausienė

Akvilė Aukštakojytė

4

Pasaulio pažinimo olimpiada

III vieta

Zita Bausienė

Sportinai pasiekimai

Karolis Žemaitis

Jonas Miklyčius

Lukas Makavičius

Lukas Vaičiukynas

Algimantas Aukštakojis

Modestas Žukauskas

Orestas Brinovanas

5

6

6

7

7

7

7

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų futbolo 5x5 varžybos

III vieta

Stanislovas Butkevičius

Abigailė Kulakauskaitė

Dovilė Narbutavičiūtė

Justina Kardauskaitė

Zita Miklyčiūtė

GitaMiklyčiūtė

Gabrielė Vaičiukynaitė

SimonaŠabūnaitė

5

5

6

6

6

6

6

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų kvadrato varžybos( mergaitės)

I vieta

Stanislovas Butkevičius

Laimutė Musnickienė

Justinas Šarka

Arnas Simaškevičius

Lukas Vaičiukynas

Modestas Žukauskas

8

8

7

7

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų krepšinio 3x3 varžybos( berniukai)

I vieta

Stanislovas Butkevičius

Algimantas Auška;nis

Orestas Brinovanas

Ugnė Matiukaitė

Gabija Stravinskaitė

7

7

8

8

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklos smiginio varžybos

I vieta

Stanislovas Butkevičius

Laimutė Musnickienė

Gabrielė Vaičiukynaitė

Simona Šabūnaitė

Saulė Vitkauskaitė

6

6

8

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklos stalo teniso varžybos

( mergaitės)

I vieta

Laimutė Musnickienė

Justinas Šarka

Lukas Vaičiukynas

Modestas Žukauskas

8

7

7

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklos stalo teniso varžybos

( berniukai)

I vieta

Stanislovas Butkevičius

Justinas Šarka

Lukas Vaičiukynas

Modestas Žukauskas

Arnas Simaškevičius

Benediktas Morkūnas

Orestas Brinovanas

8

7

7

8

6

7

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų krepšinio 5x5 varžybos( berniukai)

I vieta

Stanislovas Butkevičius

Jonas Miklyčius

Lukas Vaičiukynas

Modestas Žukauskas

Algimantas Auškalnis

6

7

7

7

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos( berniukai)

I vieta

Stanislovas Butkevičius

Justinas Šarka

Lukas Vaičiukynas

Modestas Žukauskas

Jonas Miklyčius

Mantas Rudaitis

8

7

7

6

8

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos varžybos

( berniukai)

II vieta

Stanislovas Butkevičius

Gabrielė Vaičiukynaitė

Saulė Vitkauskaitė

Kamilė Abromavičiūtė

Ugnė Matiukaitė

Laura Vasiliauskaitė

6

8

8

8

7

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos varžybos

( berniukai)

II vieta

Laimutė Musnickienė

Justinas Šarka

Lukas Vaičiukynas

Modestas Žukauskas

Arnas Simaškevičius

Karolis Žemaitis

Orestas Brinovanas

8

7

7

8

5

7

Rajoninis krepšinio turnyras J.Veselkos taurei laimėti

III vieta

Stanislovas Butkevičius


Ekomokykla
ES  lemt    

 

Paieška

Svarbi informacija

Fotor0417233717

Facebook

PRISIJUNGTI

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com