Pilietiškumo pamoka ir pažintis su kario profesija

         Spalio 3–14 d. įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose buvo organizuojama Krašto apsaugos diena, kurios metu vyko pilietiškumo pamokos aukštesniųjų klasių (9-12 klasių) moksleiviams.

IMG 7155

          Krašto apsaugos diena paskelbta siekiant sustiprinti kariuomenės ir visuomenės ryšį. Šią dieną siekiama supažindinti jaunimą su Lietuvos kariuomene ir kario profesija, informuoti apie valstybės gynybą ir savo pilietines pareigas bei prievoles valstybei.

          Spalio 7 dieną mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai su karjeros konsultante Jolita Palaimiene ir mokytoja Giedre Makavičiene dalyvavo Krašto apsaugos dienos minėjime Rukloje,  Jonušo Radvilos mokomajame pulke kartu su Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centru ir Vaidoto batalionu. Mokiniai apžiūrėjo Ruklos įguloje dislokuotų Lietuvos bei užsienio šalių padalinių technikos ir ginkluotės parodą, išklausė paskaitą apie Lietuvos kariuomenę bei kario profesiją, susipažino su karių buitimi ir kasdienine veikla. Visi dalyviai turėjo galimybę pašaudyti lazeriniame tire. Kas norėjo, galėjo dalyvauti šaudyme iš „Airsoft“ ginklų. Taip pat mokiniai dalyvavo rikiuotės užsiėmimuose bei karinėse estafetėse, pasivažinėjo kariniu šarvuočiu M113. 

         Krašto apsaugos dienos renginiuose ieškoma patrauklių būdų supažindinti jaunuolius su valstybės gynyba, paskatinti juos pačius savanoriškai domėtis Tėvynės gynyba.

9 kl. auklėtoja Jolita Palaimienė

IMG 7166

 

IMG 7178

 

IMG 7186

 

IMG 7198

 

IMG 7208

 

IMG 7257

 

IMG 7290

 

IMG 7296

 

IMG 7302

 

IMG 7308


Ekomokykla
ES  lemt    

 

Paieška

Svarbi informacija

Fotor0417233717

Facebook

PRISIJUNGTI

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com